כיום יש חברות קייטרינג רבות המספקות שירותים לאירועים קטנים וגדולים כאחד וביניהם גם אירועי בת מצווה. כידוע חלק גדול ממשתתפי אירועי בת מצווה הוא החברים והחברות של נערת המצווה מהכיתה בבית ספר או מכל מיני פעילויות וחוגים אחרים. אנו מציינים זאת מכיוון שהטעם הקולינרי של קהל המבוגרים ובפרט הורי הנערה ובני משפחתה שונה מזה שמאפיין ילדים מתבגרים מטבע הדברים.

 

להתאים את האוכל לקהל המזומנים

ההשפעה של קייטרינג באירועי בת מצווה יכולה להיות נהדרת אם רק מדובר בשירותים המתאימים את עצמם לטעמם של רוב המוזמנים. שירותי קייטרינג מצליחים יהיו כאלו שיספקו גם לילדים תפריט מיוחד הכולל את כל מה שהם אוהבים.ניתן לבחור בין שפע של מנות כמו למשל פסטות במבחר רטבים, קלחי תירס חמים, שניצלונים והמבורגרים, חומוס ועוד מגוון סלטים ופריטים המזוהים עם המאכלים האהובים ביותר על כל נער ונערה ממוצעים.

 

אפשרות בחירה מגוונת

בשנים האחרונות ישנה מגמה של שינוי בהעדפותיהם של בני נוער בין השאר בשל חשיפה לתוכניות בישול המציגות שלל מאכלים ברמה קולינארית גבוהה מאד. כתוצאה מכך חשוב לספק לכלת המצווה את אפשרות הבחירה המגוונת ביותר שכוללת לא רק מנות אוכל סטנדרטיות למתבגרים אלא גם כמה מהמאכלים המשובחים ביותר שיכולים גם להתאים כמובן לקהל המבוגרים בבת המצווה של הנערה. שירותי קייטרינג בבת מצווה יכולים לתרום להצלחתו של האירוע לא רק מבחינת סוג המאכלים שיוגשו במסגרתו אלא מבחינות נוספות.

 

שירותים משלימים

כאן למשל יש לציין את העובדה כי כיום רוב חברות הקייטרינג מספקות גם עבור החוגגים מעין שולחן אבירים, סביבו יתרכזו כל המוזמנים ויוכלו ליהנות מסעודה גדולה ומשותפת וכמובן מהיצע המנות הייחודי והמגוון. בת המצווה כידוע הוא אירוע בעל חשיבות גדולה מאד לא רק להורי הנערה ולאורחיה אלא גם לנערה עצמה כמובן. על כן חשוב מאד שבניית התפריט תיעשה בשיתוף פעולה מלא הן של ההורים וקהל המוזמנים הבוגרים והן של הנערה וחבריה הצעירים. יש כמובן גם להתאים את מגבלות התקציב לסוג השירותים והחברה המספקת אותם.

כיצד קייטרינג בר מצווה משפיע באירוע

למהדרין בהשגחת בד"ץ רבנות ירושלים

 להזמנות: 053-9419440​

קייטרינג מעדני אורי ובניו

053-9419440​

לחצו על הלוגו של וואטסאפ לשליחת הודעה

דברו איתנו בוואטסאפ