מעדני אורי ובניו | מאמרים | כשהבשר חולב אותך - 3 סיבות לחלבי

 

מחליטים להרים כנס בחברה  ומזמינים אנשים לשמוע הרצאות.

בין לבין רוצים להשאיר את המוזמנים בהנאה וברוגע וכמובן, לא על בטן ריקה. מבינים כי צריך למלא את האולם ולעורר עניין בנושא עליו מרצים בהרצאה, כנס בחברה הייטק או אולי כנס למכירת מוצרים חדשים, בכול אחד מהם צריך למלא את האולם בכיבוד קל ובמאמר הזה ניגע בסיבות לבחירת קייטרינג חלבי לאירועים כאלו.

 

 

ניחוחות של חלבי מתאים ומדהים.

 

מה לעשות, כמו הרבה מאד דברים בחיים גם לריחות יש משמעות במקומות
בהם אנו נמצאים וחשוב להתאים את הריח הנכון לאותו אירוע או כנס. 

כמו שלא היינו רוצים ריח של שווארמה כשאר אנו יושבים בפיצריה או ריח של גבינות כאשר אנו יושבים בסלון. שילוב של ריח לא משתלב באזור או באירוע בו אנו נמצאים יכול ליצור חוויה לא נעימה וחשוב להתאים את הריח למקום. בשרים למקום כמו כנס יכול להוות ניחוח לא מתאים כמו בשר מעושן ופה הקייטרינג החלבי נכנס לתמונה, הכנת המנות הקטנות עם הכמות המתאימה בעצם מהווה ניחוח יותר "ניטרלי" ופחות בולט, מה שמתאים יותר לכנסים בחברות.

 


תשומת לב לפרטים ה(לא) קטנים.
 

בכול כנס בו מתקיימות הרצאות חשובות להקשבה , האוכל משחק תפקיד חשוב, סנדוויצ'ים חלביים קטנים עוזרים לקהל המאזינים בהרצאה גם להיות קשובים וגם להנות ממטעמים מבלי להתעייף מהשובע האדיר והמוגזם שניתן להרגיש במנות בשריות. אכילת בשר בהרצאות לוקחת את כול הריכוז וההתעסקות בבשר במקום בהקשבה להרצאה גורמת לקהל המאזינים והנוכחים לא להתרכז ולצאת עם אותו מידע איתו הם נכנסו.

קייטרינג חלבי מתאים בדיוק למקרים האלו, גם לשבוע גם להנות וגם להקשיב.

 

בשר- אנרגיה לחלוב מקרוב


בשר ידוע כמאכל הקשה לעיכול. אוכל שקשה לעכל אותו חולב מאיתנו אנרגיה אשר מקשה עלינו להקשיב, לעבוד ולתפקד. בסופו של יום בכול הכנסים דרושה הקשבה ואנרגטיות מצד האורחים, בשביל זה אנחנו פה במעדני אורי- קייטרינג חלבי למגוון אירועים כולל כנסים

בואו נדבר, הטלפון בתחתית העמוד לפרטים נוספים.


קייטרינג לבריתה בירושלים

 

   לפרטים והזמנות חייגו: 0539419440

 

למהדרין בהשגחת בד"ץ רבנות ירושלים

 להזמנות: 053-9419440​

קייטרינג מעדני אורי ובניו

053-9419440​

לחצו על הלוגו של וואטסאפ לשליחת הודעה

דברו איתנו בוואטסאפ