מעדני אורי ובניו | מאמרים | חלק מהסיבות לבחור בקייטרינג חלבי

 

המון חברות מקימות היום כנסים ואירועים לעובדים שלהם.
ניתן לראות כנסים בתחום ההיי טק, הפיננסים, הביטוח ואפילו הרפואה.
אותם אירועים כוללים גם הרצאות של אותם עובדים חברה ובנוסף הרצאות אורח של חברות שונות. האורחים בכנסים מהסוג הזה אינם באים לכנס בשביל להנות מהאוכל, אותם אורחים מגיעים לכנסים בשביל להנות מהאווירה, להקשיב להרצאות ובעיקר ללמוד מאותו כנס. דווקא בכנסים מהסוג הזה יש לנו לפחות 3 סיבות לבחור באירוע קייטרינג חלבי ועליהן נפרט במאמר.


עלויות 

 
כמו כול דבר היום, גם ובמיוחד המזון אשר אנו צורכים מביא איתו עלויות כספיות וכאשר אנו מקימים כנס בו מגיעים כמה מאות אנשים, כמות הבשר אשר רוכשים לאירוע כזו תיהיה הרבה יותר גבוהה ממנות חלביות קטנות.
כמה גבוהה? על פי השוואה שביצענו באתר MY SUPERMARKET, 
100 גרם גבינה צהובה עולה כ-3.5 שקל ל-100 גרם ואילו אנטריקוט עגל טרי עולה כ- 18 ש"ח, כ-400 אחוז יותר.

 

משהו קטן וטוב.
 

אירועים מהסוג בו באים יותר להקשיב להרצאות ולא למטרת האוכל, הקייטרינג החלבי מספק מענה בדיוק לאותם צרכים של המשתתפים בכנס.
האוכל באירוע כזה הרבה יותר קל מאוכל בשרי. גם פה חוזר הנושא של העלויות, הרי בכנס קצר של כ-שעה או שעתיים לא היינו רוצים להשקיע בעלויות גבוהות על בשר, לכן גם לאירועי חברה קטנים וקצרים מומלץ ללכת על קייטרינג חלבי.

 

קצת ירקות לא יזיקו


במנות חלביות ניתן לשלב יותר סלטים עם כול סוגי הירקות, לא נאמר שבקייטרינג בשרי אין ירקות אבל בטח לא כמו בקייטרינג חלבי, גם סלטים מכול הסוגים יכולים להוות טעם מדהים בצירוף למנות החלביות המתלוות לאירוע, תמיד נהנה מטעמים קצת שונים ומגוונים


מוזמנים להתקשר לטלפון בתחתית העמוד לפרטים נוספים.

קייטרינג לבריתה בירושלים

 

   לפרטים והזמנות חייגו:0539419440

 

למהדרין בהשגחת בד"ץ רבנות ירושלים

 להזמנות: 053-9419440​

קייטרינג מעדני אורי ובניו

053-9419440​

לחצו על הלוגו של וואטסאפ לשליחת הודעה

דברו איתנו בוואטסאפ