החשיבות של רישיון עסק בחברת קייטרינג

רישיון עסק הוא מסמך המוענק לעסק על ידי הרשות המקומית שבתחומה הוא פועל. רישיון העסק כולל בתוכו את כל ההיבטים החוקיים של ניהול עסק לרבות כיבוי אש, חיבור למערכת החשמל, מים והגז, וכן עמידה בתקנות והחוקים הרלוונטיים לבית העסק. חברת קייטרינג בירושלים או עיר אחרת היא דוגמא קלאסית לחשיבות של רישיון עסק, שכן רישיון עסק לחברת קייטרינג לא יוענק לה ללא אישור של משרד הבריאות. העניין הוא שקיומו של רישיון עסק הוא הרבה יותר רחב מעצם האמירה שהעסק פועל על פי החוק.

 

היעדר רישיון עסק פוגע ברמת השירות

בהיעדר רישיון עסק, לא יכול העסק לבטח את עצמו בשורה של סוגיות (פרט אולי לנושאים של פריצה וביטוח מעסיקים). חברת ביטוח לא תעניק ביטוח לחברת קייטרינג אם חברת הקייטרינג אינה מחזיקה ברישיון עסק ובאישור משרד הבריאות. היא לא תעניק לעסק ביטוח אם העסק אינו עומד בתנאים של רשויות הכיבוי ושל רשויות אחרות שאמורות לפקח על בטיחות העסק ועמידתו בחוקים והתקנות הרלוונטיים. אתם מבחינתכם, כאשר אתם מזמינים חברת קייטרינג לאירוע, מעוניינים לקבל לא רק מנות טעימות, אלא גם שירות כולל ומענה לכל מצב אפשרי שיכול להתעורר במסגרת ההתקשרות שלכם עם חברת הקייטרינג.

 

כשהדברים לא פועלים כמתוכנן

הסיכוי של תקלה בהתקשרות מול חברת הקייטרינג הוא אינו גבוה, ומרבית ההתקשרויות עוברות בשלום וללא כל בעיה, ויחד עם זאת, כאשר תקלה כזאת מתרחשת היא יכולה לפגוע בעוצמה בכל הצדדים המעורבים, ובין אם מדובר בקייטרינג לבריתה בירושלים, לבר מצווה לחתונה או לכל אירוע אחר, פגיעה כזו יכולה לפגום מאוד בחוויה ובהנאה. קיומו של רישיון עסק בו מחזיקה חברת הקייטרינג מגדילה את הסיכוי שהעסק בנה את כל חומות ההגנה הנדרשות שבסופו של דבר יבואו גם לתועלתכם.

 

האחריות שלכם לבחון את הדברים

אחרי שאמרנו את זה, עצם הקיום של רישיון העסק אינו משנה כהוא זה את הדברים, אלא רק מאפשר לעסק לפעול בצורה יותר נכונה ויותר יעילה. האחריות לבדוק את הדברים ולוודא שכך אכן קורה, היא האחריות שלכם, ולפני שאתם סוגרים הזמנה עם חברת קייטרינג אתם רוצים לבדוק נושאים של אישורי משרד הבריאות, כשרות, רישיון עסק וכמובן ביטוח, מספר מרכיבים מרכזיים שחשוב לבחון כבר בתחילת בניית ההתקשרות עם החברה.


מעדני אורי ובניו היא חברת קייטרינג בירושלים בעלת שנים של ניסיון בתחום האירועים.

 

תפריט קייטרינג חלבי

למידע נוסף צרו איתנו קשר בטלפון: 053-9419440 או מלאו את טופס "צור קשר"


 

למאמר בנושא – קייטרינג משדרג את האירוע לחצו כאן 

החשיבות של רישיון עסק בחברת קייטרינג

שלח

שם מלא:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

This field is required.

דואר אלקטרוני

This field is required.

תוכן ההודעה:

This field is required.

נושא ההודעה

This field is required.

טופס צור קשר

למהדרין בהשגחת בד"ץ רבנות ירושלים

 להזמנות: 053-9419440​

קייטרינג מעדני אורי ובניו

053-9419440​

לחצו על הלוגו של וואטסאפ לשליחת הודעה

דברו איתנו בוואטסאפ