שירותי קייטרינג בירושלים | קייטרינג חלבי בירושלים | לא חלבי לא בשבילי

לא חלבי לא בשבילי

 

אירועים קטנים וגדולים, כנסים ואירועי משפחה, כול האירועים הללו החלו להחליף את הקייטרינג הבשרי המסורתי בקייטרינג חלבי, מה הגורם לכך שאנשים התחילו לאכול חלבי בקבלת פנים את הגבינה הבולגרית במקום את הנתח הבשרי, כמה נפוצה התופעה הזו היום ואיך נהנים יותר בארוע עם קייטרינג חלבי.

 

טעים לקבלת פנים 

 

מגיעים לחתונה, הקבלת פנים מלאה באנשים, המוזיקה המרגיעה לפני הארוע המרגש ואיך אפשר שלא שלא לגשת אל הבר וגם אל דוכני הגבינה, תוך כדי ששותים את היין האדום עם השירים ברקע, טעם הגבינה הצהובה מוסיף המון לאירוע ואין ספק כי האוכל פחות סותם את התאבון לקראת הארוחות שבאולם עצמו. קייטרינג חלבי לקבלת פנים יכול להיות מהנה במיוחד יותר מכול קייטרינג בשרי, בזכות הגבינות הכול, האוכל בתוך האולם יהיה מהנה יותר ויהיה קל יותר להנות מהמוזיקה ולרקוד באולם עצמו. 

 

אז איך חוגגים בכיף

 

במקום בשר כבד ומעייף, קייטרינג חלבי הוא קל יותר,טעים יותר, כיף יותר ולבסוף גם גורם לנו לשמוח יותר באירוע,מקוריות וייחודיות בקייטרינג חלבי יכולה לשפר את האירוע ואירוע משמח תמיד יותר טוב בשביל כולנו, גם האורחים וגם בעלי האירוע.
אנו במעדני אורי ובניו, בעלי שתי מעדניות, אחת בשוק מחנה יהודה ואחת במעלה אדומים, מספקים שירותי קייטרינג חלבי  טעים ואיכותי בירושלים והסביבה.
מוזמנים להתקשר לטלפון בתחתית העמוד

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: קייטרינג לבר מצווה

קייטרינג לבריתה בירושלים

 

   לפרטים והזמנות חייגו: 053-9419440

 

למהדרין בהשגחת בד"ץ רבנות ירושלים

 להזמנות: 053-9419440​

קייטרינג מעדני אורי ובניו

053-9419440​

לחצו על הלוגו של וואטסאפ לשליחת הודעה

דברו איתנו בוואטסאפ