מעדני אורי ובניו | מאמרים | לא רק חתונות.

 

אירועי מיוחדים כמו חתונות, בר מצוות, בת מצוות ובריתות הנם דבר שבשגרה וידועים כלא זולים במיוחד. טרנד חדש כובש את אותם אירועים והוא הקייטרינג החלבי, אותו קייטרינג החליף את מנות הבשר הכבדות והיקרות ומספק טעמים מגוונים לאירועים חגיגיים , אך לאילו עוד אירועים יכולים להגיש את הקייטרינג החלבי?

על זה נפרט  במאמר .

 

כנסים לחברות.

 

אז החלטת לארגן כנס גדול לעובדים שלך לציון שנה חדשה לחברה, לציון מכירות גבוהות או אפילו הרמת כוסית. במידה והחברה שלך הנה חברת הייטק גדולה ומובילה או אולי משרד עורכי דין יוקרתי, אתה לא תארגן לעובדים שלך במבה וביסלי, העובדים שלך שווים יותר ולכן המטעמים צריכים לה יות מושקעים יותר. מנות קייטרינג פשוטות, קטנות וחלביות הנן פתרון מעניין. המנות הקטנות קלות וטעימות ומספקות לאותן כנס.

 

 

מפגשים חברתיים

 

אז החלטתם לארגן מפגש חברתי ליום הולדת, מפגש משפחתי פשוט או כול מפגש אחר. בבית תוכלו לייצור בופה משלכם עם מנות קטנות וטעימות והמחיר, קל לכול כיס. המנות החלביות הקטנות לא נותנות רק הרגשה טעם טוב וכיף, אלה על כריכי גבינה ופירות הנעימים לאכילה תוך כדי שיחה עם הסובבים אותנו וכמובן עם מארגן המפגש שלכבודו האירוע הוקם. כול אלו מספקים את כול הסיבות להזמין קייטרינג חלבי גם למפגשים חברתיים

 

 

כנסים לקהל הפתוח.

 

החלטתם להרים כנס לקהל הפתוח כדי להראות את מומחיות החברה שלכם בתחום בו אתם עוסקים, בין הרצאה להרצאה חשוב מאד שיהיה גם מספיק אוכל נעים וטעים לכולם. בשביל כנסים כאלו מנות בשריות יכולות לעלות הון תועפות וקייטרינג חלבי בעצם חוסך לכם את העלויות הללו ומספק מנות טעימות ומגוונות לא פחות.

רוצים לשמוע עוד?
התקשרו לטלפון למטה.

 

קייטרינג לבריתה בירושלים

 

   לפרטים והזמנות חייגו: 0539419440

 

למהדרין בהשגחת בד"ץ רבנות ירושלים

 להזמנות: 053-9419440​

קייטרינג מעדני אורי ובניו

053-9419440​

לחצו על הלוגו של וואטסאפ לשליחת הודעה

דברו איתנו בוואטסאפ