כיצד לבחור קייטרינג חלבי

בשעה טובה ומרגשת הגיע מועד האירוע שאליו אתם נערכים, בין אם מאתם מעוניינים לקייטרינג בר מצווה, לבין אם מדובר על קייטרינג לבריתה בירושלים, אחד הפרמטרים שרבים מאיתנו שמים דגש באירועים הינו האוכל והחוויה הקולינרית. כלומר מנות האוכל המוגשות במהלך האירוע הם הגורם המשפיע בהנאה ובתאבון של כל מוזמן. על כן, עליכם לעשות בדק בית בצורה מוקפדת ונכונה לחיפוש אחר קייטרינג חלבי בירושלים או באזור הקרוב לכם. דבר שיגרום לכל המוזמנים שלכם תיאבון עז וישאיר טעם לעוד.

 

 

להתחבר לתפריט

לכולם יש תהיות איזה חברת קייטרינג חלבי לבחור, כאשר הבחירה אינה קלה. זאת מפני, שכל חברה מציעה חומרי גמל אחרים וטעמים שונים ומיוחדים. הקונספט הוא בהרכבת תפריט באירוע, אשר מהווה חלק ניכר ובעל משמעות רבה. כאשר אתם אלו שטועמים ונהנים ממבחר טעמים שלא משאירים מקום לדמיון. מדובר במנות שמוגשות במהלך האירוע ומי שנותן לרוב, את חוות דעת הסופית אילו הם המשפחה והחברים. יש להדגיש, שאת התפריט תתאימו בהתאם לסוג האירוע וקהל המוזמנים.

 

צורת ההגשה באירוע

בטרם סגרתם על חברת קייטרינג חלבי באירוע, רצוי לדאוג כיצד המנות יוגשו ואיך הם יוצגו לאורחים. זאת אומרת, שיש חברות קייטרינג שהאלמנט העיקרי שלהם הוא לעצב את המנות בצלחת, זאת בשביל להלהיב את הלקוח ולגרום לו חוויה שונה. ויש חברות שמגישות מנות בצורה כזו אחרת. לכן, חשיבות צורת הגשה באירוע הינו פרמטר חשוב שיכול להוריד מכם עול כבד ורוגע באירוע. כך שתוכלו לתת את מלוא תשומת לב לכלל המוזמנים.

 

שירות יחס חשוב לא פחות

נכון, כמו שהזכרנו לעיל האוכל הוא פרמטר שמאוד חיוני לכל האורחים שנהנים מעוד מטעמים ומרכיבים שונים. אבל, אם השירות והיחס לא יהיה אמפאטי וחם כלפי האורחים לא יהיה שביעות רצון מלא בכל האירוע. לכן, רצוי לשים לב ליחס שאתם מקבלים לפני שאתם סוגרים את החברה שבחרתם. לשמוע את הסבלנות בשיחה, כך שיוכלו לענות לכל בקשה. דבר זה, לפעמיים שווה הכול. בסיכומו של דבר, השתדלו להקפיד גם על תפריט שאתם הכי אוהבים וגם להנות משירות שלא הכרתם בחיים.

מעדני אורי ובניו מעניקים שירות קייטרינג בירושלים. צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון-
053-9419440 או להשאיר פרטים בטופס "צור קשר" ונחזור אליכם בהקדם.

 

למאמר "מדוע כדאי קייטרינג כשר" לחץ כאן.


 

 

 

 

למהדרין בהשגחת בד"ץ רבנות ירושלים

 להזמנות: 053-9419440​

קייטרינג מעדני אורי ובניו

053-9419440​

לחצו על הלוגו של וואטסאפ לשליחת הודעה

דברו איתנו בוואטסאפ