קייטרניג לברית | קייטרינג לבריתה בירושלים

כיצד לבחור קייטרינג לברית.

 

כל תהליך של בחירת קייטרינג לאירועים בירושלים, ולא משנה אם מדובר על קייטרינג לבריתה ב או קייטרינג לכל אירוע אחר, חייב להתחיל בבדיקת עניין הכשרות. ההבנה הפשוטה הזאת היא הכרחית על מנת להכניס את עצמכם למוד של הפקה. אנשים רבים נוטים להפיק את האירוע של עצמם ללא התחשבות במרכיבים השונים של האירוע בצורה אובייקטיבית אלא על פי תפיסת עולמם, ואם הם עצמם אינם שומרים על כשרות, הם נוטים לשכוח מהעניין לחלוטין, ולהיזכר בו שוב כשכבר מאוחר מדי.

 

בדיקת כשרות לקייטרינג

 

בעניין הכשרות אתם רוצים לוודא שהקייטרינג מספק כשרות במידה המתאימה לאחרון האורחים שלכם. כמו כן, מאחר ומדובר על עניין זמני המתחדש אחת לרבעון, אתם רוצים לוודא שהכשרות תקפה בסמוך למועד האירוע, וביום האירוע עצמו. בהמשך לכך, נכנסים לעניין עצמו, לבחינת האוכל והתפריט המוצע על ידי הקייטרינג, ועכשיו אתם עושים את זה כבר במוד של מפיקים תוך שאתם חושבים על האירוע ועל האורחים שלכם ולא רק על עצמכם.

 

יש דברים שבהם לא צריך להיות יותר מדי ייחודי

 

יחד עם זאת, אל תנסו להתאים את עצמכם לאורחים כולם, או אפילו לחלקם, אלא הגדירו מראש את סגנון התפריט שמעניין אתם, את המאכלים המרכזיים שאתם רוצים שיופיעו בתפריט האירוע, ואת המאכלים שאתם לבטח לא רוצים למצוא אותם בו. תחום הקייטרינג הוא אולי התחום היחיד שבו אתם לא רוצים להגזים עם הרצון שלכם להיות ייחודיים. זה בסדר להיות ייחודיים, וזה מצויין להביא משהו מיוחד אל השולחן, אבל זה גם סיכון גדול מדי להיות יותר מדי ייחודיים ולהגיש לאורחים שלכם מנות שנחשבות ל”נחשבות”, אבל יכולות גם שלא להתאים למרבית האורחים.

 

זכרו שמדובר על ארוחת צהריים

 

מאחר ומדובר בקייטרינג לבריתה בירושלים, סביר להניח שהאירוע מתקיים בשעות הצהריים, ולכן הארוחה שאתם מגישים היא למעשה ארוחת צהריים. במקרה כזה, אתם רוצים שהארוחה תהיה גם משביעה ולא רק יפה לעין. נסו לשלב מאכלי מיין סטרים משביעים ועמוסי פחמימות, ולצד זאת הקפידו על כך שהארוחה לא תהיה כבדה מדי, ושהאורחים שלכם יוכלו להישאר על הרגליים גם לאחר הארוחה.

 

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: קייטרינג לבר מצווה

קייטרינג לבריתה בירושלים

למהדרין בהשגחת בד"ץ רבנות ירושלים

 להזמנות: 053-9419440​

קייטרינג מעדני אורי ובניו

053-9419440​

לחצו על הלוגו של וואטסאפ לשליחת הודעה

דברו איתנו בוואטסאפ