כיצד שרות קייטרינג הפך לפופולארי באירועים

היתרונות בהעדפת שירותי קייטרינג באירועים גלויים וברורים: הם חוסכים זמן. הם מייתרים את הצורך לטרוח בהכנת האוכל, בחיפוש אנשים שיודעים להכין, ברכישת מצרכים, בעריכה, בהגשה, בחיסול. כאשר מזמינים אוכל משירות הסעדה מקצועי ניתן לבחור את הפריטים המועדפים, בכל כמות רצויה, בכל מקום, בעל עת. המבחר הגדול וההיצע הרב מאפשרים לשמור על מסגרת תקציבית. ניתן לבחור שימוש בכלים חד פעמיים, לוותר על הגשה ובכך להוזיל עוד יותר את עלות השירות.

 

מוצר ושירות מנצחים

התשובה לשאלה כיצד שירות קייטרינג הפך לפופולארי באירועים היא פשוטה: מאז נוכחו מארגני אירועים והמשתתפים בהם ביתרונות ובתועלת שבשירות זה. אין ספק כי חברה המכינה אוכל על בסיס קבוע מאומנת ומיומנת בהכנת כל סוג של תפריט, מסייעת ללקוחות להגדיר ולאפיין צרכים ורצונות, מייעצת על חלופות זולות יותר ולא פחות טעימות.

שירותי הסעדה חיצוניים מתאימים למתכונות שונות- הן בישיבה סביב שולחנות ערוכים והן בשיטת מזנון חופשי (בופה). הם מתאימים במיוחד לכנסים,לוועידות, לימי עיון (שבהם מועשרים שירותי ההסעדה עם עמדת קפה איכותי).

 

היצע מגוון של חברות הסעדה

בשל ריבוי חברות הקייטרינג והתמחותן בנישות שונות, ניתן לבחור את החברה המספקת על פי סוג המזון המבוקש: בשרי, חלבי, צמחוני, אוכל לפי עדות ולאומים כגון: סיני, הודי, איטלקי, מזרחי, תימני, תאילנדי ועוד. על מנת לוודא כי באירוע שלכם יוגש אוכל טעים, מגוון, שישביע את המשתתפים, חשוב ומומלץ להשתתף בטעימות. זה מקובל וזה לגיטימי, ודאי לפני אירועים גדולים כגון חתונה ובר/בת מצווה. כמו כן ככל שהזמן (וחשיבותו של הכסף בעיניכם גדולה…) מתיר לכם, השוו מחירים. הטווח גדול, ההפרשים ניכרים. חשוב שתזכרו כי מעצם היותכם לקוחות פוטנציאליים יש לכם זכות וכוח מיקוח. נצלו אותם.

כאשר מנסים לנסח תשובה לשאלה כיצד שירות קייטרינג הפך לפופולארי באירועים אין צורך לדגום אירועים כדי להיווכח כי חלק הארי שלהם מבוסס על שירות הסעדה חיצוני, מקצועי, של חברה המעמידה לרשות מארגני האירוע והחוגגים בו ידע, ניסיון, שפע מזון, הגשה מקצועית וכל מה שנדרש על מנת להפוך אירוע למרשים, חגיגי, טעים ומשביע. מאז הפך שירות ההסעדה לפופולארי, רבים מכם (כמי שוודאי מוזמנים לאירועים) ודאי יודעים כי הם צפויים לשבוע כבר בכניסה לאירוע, לפני הגשת המנה הראשונה בו…

 

למאמר בנושא – החשיבות של רישיון עסק לחצו כאן

למהדרין בהשגחת בד"ץ רבנות ירושלים

 להזמנות: 053-9419440​

קייטרינג מעדני אורי ובניו

053-9419440​

לחצו על הלוגו של וואטסאפ לשליחת הודעה

דברו איתנו בוואטסאפ